KONTAKTUJTE NÁS

mrazek BB, ZA, NR, TN, KE, PO
Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk
kulichova BB, NR
Ing. Andrej Neuschl
Mobil: 0917 990 175
aneuschl@anatex.sk
danisovicova BA, TT
Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk
petrovicova BA, TT
Lucia Petrovičová
Mobil: 0917 233 657
lpetrovicova@anatex.sk
Reklamné predmety pre každého
chranena-dielna

Reklama na zjedenie

KATALOG PRALINIEK

Pralinky a čokoláda
ČOKOLÁDOVÉ POKUŠENIE

Nechajte vychutnať vašich zákazníkov úspech spoločnej spolupráce, za ktorú sa im odvďačíte originálnym a jedinečným reklamným prezentom, akou sú naše ručne vyrábané pralinky s potlačou loga.

Čokoládová reklama je jedinečný reklamný prezent, ktorý vám prinášame vo vlastnej výrobnej rade ručne a priamo na Slovensku vyrábaných praliniek s vašim logom od vlastného Chocolatera. Balené v atraktívnych rovnako na Slovensku ručne vyrábaných obaloch vás budú náležite reprezentovať aj pred zahraničnými klientmi.

Zárukou úžasnej chute a čerstvosti čokoládovej reklamy sú kvalitné suroviny z Belgicka a vycibrená chuť, kreativita a nápaditosť nášho vlastného Chocolatéra. Na vybrané pralinky je možné vďaka modernej technológii vložiť váš ďakovný text alebo priamo logo, či fotku.

online download kalkulacia

KATALOG MED

Katalóg
REKLAMNÉ MEDOVÉ DARČEKY

Nič nie je lepšie, ako darovať kúsok prírody v podobe kvalitného domáceho medu, ako medový reklamný darček. Využite širokú ponuku reklamných medových produktov s vlastnou etiketou, venovaním práve na Vianoce.

online download kalkulacia

KATALOG RODINNÁ KONZERVÁREŇ

Katalóg
RODINNÁ KONZERVÁREŇ

Delikatesy z českej rodinnej konzervárne v skle, ako sú mäso, paštéty nielen z diviny, džemy, sirupy, s možnosťou darčekového balenia.

online download kalkulacia

KATALOG ŽUVAČKY

Prémiové dražé
ŽUVAČKY

Naše prémiové dražé žuvačky neobsahujú cukor ani náhradné sladidlo Aspartam. Sú svieže, dlhotrvácne a nenájdete v nich žiadne umelé farbivá alebo umelé arómy. Žuvačky sú pre nás vyrábané z tých najkvalitnejších surovín vo Švajčiarsku a na Slovensko ich dodávame v dvoch najpopulárnejších príchutiach Peppermint / Spearmint. Všetky naše žuvačky osobitne balíme pre použitie v reklamnom a HoReCa sektore. Jedno balenie obsahuje mix peppermintových a spearmintových žuvačiek v pomere 50/50. Objednávky sú doručované približne 15 pracovných dní od schválenia grafiky. U nás je možné potlačiť celú plochu obalu žuvačky plnofarebne a vo fotokvalite. Neplatíte za farby navyše ani za výrobu tlačiarenských štočkov. Vieme pre Vás pripraviť žuvačky s vlastnou grafikou už od 250 ks.

Ceny v katalógu sú uvedené bez DPH.
Nie je kalkulovaná doprava.

Dodanie približne 15 dní od obdržania objednávky s odsúhlasenou grafikou.
Potlač 1000 ks môže pozostávať z rôznych motívov.
Minim.množstvo tlače z jedného druhu je 250 ks.

online download kalkulacia

gastro-pochutiny

GASTRO pochutiny, cukríky....

V našom portfóliu nájdete rozmanité gastro pochutiny, všetky samozrejme s možnosťou individuálnej potlače. Dodávame predovšetkým Cukor HB, biely aj trstinový. Tento jednoporciový cukor je obľúbeným reklamným a estetickým doplnkom kaviarní a reštaurácií. Taktiež rôzne druhy sušienok alebo mandľa v čokoláde sú ideálne ako sladká príloha ku káve a čaju. Naša ponuka však nie je prísne určená len pre gastro zariadenia. Pre firmy a spoločnosti máme v ponuke rôzne čokoládky, oriešky, ale tiež reklamné cukríky v mašličkovom balení, alebo cukríky s logom v plochom flowpackovom balení.

kalkulacia

BLOG

NESTRÁCAJTE ČAS, ZAVOLAJTE NÁM

mrazek

Banská Bystrica, Žilina, Nitra, Trenčin, Košice, Prešov

Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk

neuschl

Banská Bystrica, Nitra

Ing. Andrej Neuschl
Mobil: 0917 990 175
aneuschl@anatex.sk

danisovicova

Trnava, Bratislava

Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk

danisovicova

Trnava, Bratislava

Lucia Petrovičová
Mobil: 0917 233 657
lpetrovicova@anatex.sk